NameMannschaft7m-Tore7m-QuoteTore SpieleQuote
Jan StephanM122/3073%103147,36
Miko SchimoneckMJD 111/1669%101911,22
Tom WeyreterMJC15/1883%65106,5
Finn LemkeMJC1/425%60106
Leon PardonMJB11/1861%5195,67
Heiko HornefM19/1369%51105,1
Emilia LondisWJB0/30%3875,43
Jakob DietrichMJD 10/00%3784,63
Sebastian GutbrodM12/2100%36103,6
Mia KümmererWJC1/520%3575
Rebecca HörrmannF10/00%31103,1
Johannes MüllerMJC0/00%2993,22
Michel WeisenauerMJC0/00%2993,22
Jella StüßWJD 14/757%2883,5
Finn MunzingerMJD 10/00%2893,11
Colin SilzleMJD 20/50%27102,7
Fil NietoMJC0/00%2692,88
Jakob DietrichMJD 21/250%2646,5
Johanna ThierF112/1580%2683,5
Felix FreundMJB0/10%25122,08
Leander FranzM10/00%25112,27
Susan SchellF17/978%2454,8
Josefine VerlegerWJD 20/00%2446
Jakob-David RosemannMJB2/2100%2492,67
Tamara HartmannF10/10%24112,18
Talida EichhornWJB0/20%2337,67
Alex BendlM18/989%23112,09
Niels ReberMJD 23/743%23102,3
Ibai Mariz KurrenaM16/967%2263,67
Kacper MusialMJD 11/250%2173
Maximilian MelmsM12/450%21102,1
Lukas BaierMJB0/00%20111,82
Celine EichhornF13/475%20111,82
Carolin AbtF10/00%1982,38
Daniel SingleMJA7/1164%1953,8
Felix NietzschmannM10/00%18101,8
Kacper MusialMJD 23/475%1829
Luca VitelWJD 11/250%1782,13
Benjamin VögeMJB7/1450%16111,45
Max Jona WaldvogelMJC0/00%1682
Jella StüßWJC0/00%1434,67
Sophie ZischkaWJD 21/1100%1326,5
Robin RiegerMJB0/00%1334,33
Amelie KöhlerWJC0/00%1362,17
David BuchzikMJD 10/00%1381,63
Valentin MüllerMJB0/10%1391,44
Sebastian HönigM10/00%1291,33
Melda UseinovWJD 21/333%1262
Niklas ZünklerM10/00%12111,09
Ralf FiedlerMJA0/10%1271,71
Matthias TeinertM10/00%1142,75
Hana KastratiWJC0/00%1161,83
Britta KriegelF10/00%1181,38
Marco StettenheimMJA0/00%1161,83
Linn OdermathWJC0/00%1052
Maya HorlacherWJC0/00%1061,67
Paul HärdtleMJB1/1100%1071,43
Viktoria BergunterF12/450%10101
Michel WeisenauerMJB0/00%942,25
Alissa StraussWJD 13/933%961,5
Chris RiegerMJD 10/10%981,13
Kim-Levin BorgwardtMJC0/00%961,5
Niklas HertweckMJD 20/20%8100,8
Simon WahlMJD 20/00%861,33
Deborah HörrmannWJB0/00%861,33
Mia KümmererWJB0/00%851,6
Hannah WeißWJB0/10%871,14
Alexander SubowMJD 20/00%861,33
Benjamin AdamM10/00%771
Finn LemkeMJB0/00%732,33
Yannis SchimoneckMJD 20/00%723,5
Sophie ZischkaWJD 12/367%780,88
Hana KastratiWJB0/00%751,4
Pascal BergerM10/00%690,67
Kiara LenkWJB1/1100%651,2
Nuno PedroM10/00%651,2
Tom WeyreterMJB0/00%522,5
Carolin FlinnerWJD 10/00%570,71
Jonathan BetzMJB0/00%5120,42
Margarita WendelWJD 20/00%422
Marcel HerrmannMJD 11/1100%441
Jan GensmantelMJC0/00%450,8
Luca Leandro SabatelliMJC0/00%460,67
Annalisa BaronWJC0/10%441
Amy GehrkeWJD 20/00%441
Finn SchukraftMJD 10/10%480,5
Sebastian HillnhütterM10/00%441
Niklas EwinMJD 20/00%360,5
Melda UseinovWJD 10/00%350,6
Jona SnagaMJC0/00%350,6
Melanie DavljatschinWJD 21/1100%340,75
Milan GlücksMJB0/10%380,38
Anna SchindlbeckF10/00%3100,3
Greta WeidaWJD 10/10%370,43
Luca StüßMJC0/00%390,33
Nico BinnigMJD 10/20%290,22
Nico BinnigMJD 20/00%221
Matteo SchmudererMJD 20/00%221
Marc ZillmannM10/00%221
Josefine VerlegerWJD 10/00%240,5
Amelie GritzkiWJD 10/00%270,29
Binita SchweizerWJC0/10%250,4
Luca VitelWJC0/00%230,67
Bercy TellaWJD 20/00%240,5
Julia HilczF10/00%190,11
Marcel HerrmannMJD 20/00%120,5
Rashid SheikhoMJD 21/1100%140,25
Roberta KarleWJD 20/00%120,5
Linn OdermathWJB0/00%120,5
Mila FaiseyWJD 20/00%120,5
Luna Fee PardonWJD 20/00%120,5
Josefine VerlegerWJC0/00%111
Tina ScheufeleF10/00%111
Matteo SchmudererMJD 10/00%120,5
Hannes Theo FranzMJC0/00%111